Ar-Ge ve Formülasyon

Ar-Ge ve Formülasyon

Araştırma ve geliştirme çalışmalarımızın temelini kaliteye ve insana verdiğimiz değer oluşturmaktadır. Araştırma ve Geliştirme çalışmaları, Ar-Ge birimi bünyemizde bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde yapılmaktadır. Rad İlaç'ta ürün geliştirme çalışmaları; üretilen tüm ürünler için Ar-Ge Laboratuvarımızda titizlikle yürütülmektedir.

Rad İlaç’ta iyi organize olmuş, toplum ihtiyaçlarını karşılayabilecek, teknik yaklaşımları içeren, istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa uygun bir araştırma-geliştirme ortamı bulunmaktadır. Bu anlayışla sürekli gelişmekte olan Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde, kendi Ar-Ge laboratuvarlarımızda geliştirdiğimiz ürünler ile bir çok iş ortağımızın ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz

İş ortaklarımızın üretmeyi planladıkları ürünler için Ar-Ge çalışmlarını kendi bünyemizde tamamlayıp uygun formülasyonda hazırlayarak mümkün olan en kısa süre içerisinde numune sunumu yapmaktayız. Numunesi hazırlanan ürünün onaylanması sonucunda üretim planına alınmaktadır. Üretmiş olduğumuz tüm üründe aynı hassasiyetle çalışmaktayız.