Biz Kimiz?

Biz Profesyonelleden Oluşan Kocaman Bir Aileyiz..

Rad Gıda Laboratuvarı 2004 yılında kurulduğu günden bu güne ülkemizin önde gelen takviye edici gıda ve kozmetik ürünleri üreticilerinden biri olmuş ve Way-Out Nutrition markası ile sporcu besinleri sektöründe en çok satan markalardan birini ortaya çıkararak sektöründeki marka lideri ürünlerin imalatını gerçekleştirmektedir. 

Alanında uzman kadrımuz ve son teknolojik gelişmeleri dahi içerisinde barındıran tesisimizde ISO 9001,GMP, ISO 22000 Gıda Güvenliği Kalite Standartlarında ve Helal Belgeli üretimler gerçekleştirilmektedir.

İstanbul AYTOP Gıda Sanayi Sitesinde bulunan 1600 m2 tesisimizde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda likit, softgel, kapsül, tablet, toz, şampuan, losyon ve krem formlarında fason gıda takviyesi & fason kozmetik üretimi yapmaktayız.

 

Ürün planlama, Arge, formülasyon, üretim, ambalajlama ve dağıtım hizmetlerine ilişkin tüm süreçleri kendi bünyemizde gerçekleştirerek müşterilerimizin ürelim ile ilgili tüm ihtiyaçlarını tek merkezde çözümlemekteyiz.

Rad Gıda Laboratuvarı olarak müşterilerimizin hayalinde olan ürünleri gerçekleştirmek için tüm imkanlarımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.
Müşterilerimizin üretmek istediği gıda takviyeleri, sporcu besinleri ve kozmetik ürünlerini uzman kadromuz ile üretim sürecinin başından sonuna kadar, planlama, arge, marka tescil, ruhsatlandırma, hammadde ve ambalaj tedariği, üretim dahil tüm aşamalarında müşterilerimize destek olup onlarla aynı heceyanı yaşıyoruz.

Üretilen ürünün kalitesi kadar zamanında gerçekleşmesinin de ne derece olduğunun bilinci ile planlamızı yaparak zamanında ve kaliteli üretim için sizler ile çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.